Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului
Colegiul Agricol "Gheorghe Ionescu-Şişeşti" Valea Călugărească
Colegiul Economic "Dionisie Pop Marţian" Alba Iulia
Colegiul Economic "Maria Teiuleanu" Piteşti
Colegiul Economic "Pintea Viteazul" Cavnic
Colegiul Economic al Banatului Montan Reşiţa
Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad
Colegiul Naţional "Cantemir-Vodă" Bucureşti
Colegiul Naţional "Dragoş-Vodă" Sighetu Marmaţiei
Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare
Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Baia Mare
Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Hârlău
Colegiul Naţional "Teodor Neş" Salonta
Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacău
Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare
Colegiul Naţional Catolic "Sf. Iosif" Bacău
Colegiul Naţional Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca
Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacău
Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Baia Mare
Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Baia Mare
Colegiul Tehnic "C.D. Neniţescu" Baia Mare
Colegiul Tehnic "Dimitrie Ghika" Comăneşti
Colegiul Tehnic "Elie Radu" Ploieşti
Colegiul Tehnic "George Bariţiu" Baia Mare
Colegiul Tehnic "Transilvania" Baia Mare
Colegiul Tehnic de Căi Ferate "Unirea" Paşcani
Liceul "Dimitrie Cantemir" Babadag
Liceul cu Program Sportiv "Viitorul" Piteşti
Liceul cu Program Sportiv Baia Mare
Liceul de Artă "Ştefan Luchian" Botoşani
Liceul de Arte "Carmen Sylva" Ploiesti
Liceul de Arte Baia Mare
Liceul de Coregrafie şi Artă Dramatică "Octavian Stroia" Cluj-Napoca
Liceul Tehnologic "Miron Nicolescu" Giurgiu
Liceul Tehnologic "Octavian Goga" Rozavlea
Liceul Tehnologic "Petru Rareş" Târgu Frumos
Liceul Tehnologic "Victor Mihăilescu Craiu" Belceşti
Liceul Tehnologic Hemeiuş
Liceul Tehnologic Răchitoasa
Liceul Teologic Penticostal Baia Mare
Liceul Teoretic Sanitar Baia Mare
Liceul Teoretic "Alexandru Rosetti" Vidra
Liceul Teoretic "Anastasie Başotă" Pomîrla
Liceul Teoretic "Apáczai Csere János" Cluj-Napoca
Liceul Teoretic "Bogdan Vodă" Vişeu de Sus
Liceul Teoretic "C-tin Romanu Vivu" Teaca
Liceul Teoretic "Dr. Mihai Ciucă" Săveni
Liceul Teoretic "Emil Racovita" Baia Mare
Liceul Teoretic "Eugen Pora" Cluj-Napoca
Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti
Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino" Piteşti
Liceul Teoretic "Ion Neculce" Târgu-Frumos
Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni
Liceul Teoretic "Mitropolit Ioan Metianu" Zărneşti
Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca
Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca
Liceul Teoretic "Petru Rares" Târgu Lăpuş
Liceul Teoretic Negreşti Oaş
Seminarul Teologic Ortodox "Sf. Iosif Marturisitorul" Baia Mare
Liceul Tehnologic "Crişan" Crişcior
Liceul Tehnologic "Dimitrie Bolintineanu" Bolintin Vale
Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni
Liceul Tehnologic "Gábor Áron" Târgu Secuiesc
Liceul Tehnologic "Grigore Moisil" Târgu Lăpuş
Liceul Tehnologic "I. C. Petrescu" Stâlpeni
Liceul Tehnologic "I. Gh. Duca" Vedea
Liceul Tehnologic "Ioniţă G. Andron" Negreşti Oaş
Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" Piteşti
Liceul Tehnologic "Nicolae Istrăţoiu" Deleni
Liceul Tehnologic "Ovid Caledoniu" Tecuci
Liceul Tehnologic "Spiru Haret" Piatra-Neamţ
Liceul Tehnologic "Traian Vuia" Tăuţii Măgherăuş
Liceul Tehnologic Agricol "Ion Ionescu de la Brad" Seini
Liceul Tehnologic Agricol Bistriţa
Liceul Tehnologic Agricol Mărăcineni
Liceul Tehnologic Beliu
Liceul Tehnologic Borşa
Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini Colibaşi Mioveni
Liceul Tehnologic Coţuşca
Liceul Tehnologic de Servicii Bistriţa
Liceul Tehnologic de Transporturi Ploieşti
Liceul Tehnologic Drăguşeni
Liceul Tehnologic Forestier Bistriţa
Liceul Tehnologic Hârlău
Liceul Tehnologic Industrial "Toma N. Socolescu" Ploieşti
Liceul Tehnologic Jimbolia
Liceul Tehnologic Marmaţia Sighetu Marmaţiei
Liceul Tehnologic Ocna Şugatag
Liceul Tehnologic Oniceni
Liceul Tehnologic Sebeş
Liceul Tehnologic Ştefăneşti
Liceul Tehnologic Vişeu de Sus
Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Alexandru Ştefulescu" Târgu Jiu
Şcoala Gimnazială "Anton Pann" Râmnicu-Vâlcea
Şcoala Gimnazială "Avram Iancu" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Constantin Gerota" Calafat
Şcoala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Dr. Ilie Lazăr" Giuleşti
Şcoala Gimnazială "Dr. Ioan Mihalyi de Apşa" Sighetu Marmaţiei
Şcoala Gimnazială "Dr. Victor Babeş" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Ecaterina Teodoroiu" Mărăşeşti
Şcoala Gimnazială "Emil Racoviţă" Oneşti
Şcoala Gimnazială "George Cosbuc" Medieşu Aurit
Şcoala Gimnazială "George Topârceanu" Mioveni
Şcoala Gimnazială "George Uscătescu" Târgu Cărbuneşti
Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Fărcaşa
Şcoala Gimnazială "Marin Preda" Piteşti
Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Mircea Vulcănescu" Bârsana
Şcoala Gimnazială "Nichita Stănescu" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Nicolae Iorga" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Octavian Goga" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Pahomie C. Vasiliu" Grămeşti
Şcoala Gimnazială "Petre Tudose" Mălureni
Şcoala Gimnazială "Simion Bărnuţiu" Baia Mare
Şcoala Gimnazială "Spiru Haret" Dorohoi
Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Botoşani
Şcoala Gimnazială "Teodor Murăşanu" Turda
Şcoala Gimnazială "Traian Dîrjan" Cluj-Napoca
Şcoala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Piteşti
Şcoala Gimnazială "Veniamin Costachi" Sineşti
Şcoala Gimnazială Aninoasa
Şcoala Gimnazială Baia Sprie
Şcoala Gimnazială Călineşti
Şcoala Gimnazială Căpâlna
Şcoala Gimnazială Certeze
Şcoala Gimnazială Cristeşti
Şcoala Gimnazială Cupşeni
Şcoala Gimnazială Homocea
Şcoala Gimnazială Mireşu Mare
Şcoala Gimnazială nr. 1 Strâmtura
Şcoala Gimnazială nr. 1 Vlădeni
Şcoala Gimnazială nr. 129 "Elena Farago" Bucureşti
Şcoala Gimnazială nr.1 Cociuba Mare
Şcoala Gimnazială nr.1 Husasău de Tinca
Şcoala Gimnazială nr.1 Rebra
Şcoala Gimnazială Recea
Şcoala Gimnazială Satulung
Şcoala Gimnazială Săuleşti
Şcoala Gimnazială Specială Sighetu Marmaţiei
Şcoala Gimnazială Storneşti
Şcoala Postliceală "Emanuel" Baia Mare
Şcoala Postliceală Sanitară "Hipocrates" Sighetu Marmaţiei
Centrul Judeţean de Resurse şi de Asistentă Educaţională Maramureş
Fundaţia "Sf. Anton de Padua" Ulmeni
Inspectoratul Şcolar al Judeţului Maramureş
Sindicatul Liber din Învăţământ Huşi
Sindicatul Liber din Învăţământ Maramureş
Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a UNBM
Asociaţia Centrul de Resurse CREST Satu Mare
Camera de Comerţ şi Industrie Maramureş
Centrul Judeţean de Informare, Consiliere şi Formare Profesională "Pentru Voi" Baia Mare
SC 3 Art SRL Baia Mare
SC Centrul de Terapii Cristiana SRL București
SC Cetina SRL Baia Mare
SC Cortez Force SRL Baia Mare
SC Folda Security Training Center SRL Satu Mare
SC General Beauty Supply SRL București
SC Goldsilva SRL Baia Mare
SC Manager Consult SRL Buzău
SC Performancezone SRL Bucureşti
SC Rotmit SRL Baia Mare
SC Taverna Italiana SRL Satu Mare
SC Tru Training SRL Baia Mare

Noutăţi

noutati

în secţiunea descarcă găsiţi ultimele actualizări pentru aplicaţiile dvs.

Parteneri

product 1

Am obţinut, într-un timp relativ scurt, un portofoliu de parteneri importanţi

Contact

product 1

Dacă doriţi alte aplicaţii sau aveţi nelămuriri despre aplicaţiile existente, vă rugăm să ne contactaţi.